R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDzień Otwarty w KPP Pajęczno

Dzień Otwarty w KPP Pajęczno

Niemal setka gości odwiedziła w miniony piątek pajęczańską komendę policji. Z okazji przypadającego na ten dzień Święta Policji w pajęczańskiej jednostce zorganizowano „Dzień Otwarty”. Każdy, kto skorzystał z zaproszenia Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Grzegorza Czubakowskiego i pojawił się tego dnia w pajęczańskiej komendzie, mógł nie tylko zobaczyć z bliska, ale własnoręcznie wypróbować sprzęt policyjny, z którego funkcjonariusze korzystają na co dzień.

Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyło się stoisko z bronią i środkami przymusu bezpośredniego. Goście mogli także usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Pod czujnym okiem doświadczonego technika kryminalistyki dzieciaki mogły pobrać swoje odciski palców i poznać tajniki pracy na miejscu zbrodni.
Najmłodsi mogli wykazać się swoim talentem plastycznym, biorąc udział w konkursie w którym należało narysować kredą policjanta przyszłości. Najlepsze prace nagrodził Komendant Powiatowy Policji podinsp. Grzegorz Czubakowski.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawska
Ciekawska
7 lat temu

Był pokaz suszenia w krzakach i nagradzania za piwko nad Ługiem?

anowi
anowi
7 lat temu

Super Akcja! Gratuluję pomysłu. Dzieciaki zachwycone!