R e k l a m a
Strona głównaWiadomościJakub Wiktor powołany do kadry

Jakub Wiktor powołany do kadry

Jakub Wiktor wychowanek LKS Victora Taekwon-Do Działoszyn dostał powołanie do Kadry Narodowej.
19 latek z Działoszyna zmierzy się z najlepszymi zawodnikami ze starego kontynentu podczas Mistrzostw Europy Taekwon-Do, które odbędą się 22-25 października w Szkocji.

Kuba to utalentowany zawodnik na swoim koncie ma wiele sportowych osiągnięć m.in. złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów w kategorii wagowej powyżej 75 kg wywalczony w 2013 roku. Podczas Mistrzostw Europy Taekwon-Do ITF Skovde 2013 również zdobył złoto, tym razem w walkach drużynowych.

Pod koniec września dowiemy się, w jakiej konkurencji wystartuje Jakub, decyzja zostanie podjęta podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Kłobucku.

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
zdzialoszyna
zdzialoszyna
7 lat temu

Brawo:) a czy z Pajeczna pochadza jacys ludzie, ktorzy sa znani lub beda w najblizszym czasie (chodzi mi o skale kraju a nie powiatu 🙂 ) Widocznie ludnosc niczym szczegolnym sie nigdy nie wyrozniała i nie wyróznia. Wasza jedyna cecha jaka Was wyroznia w okolicy to zazdrosc i zawisc!!! 🙂 Pozdrawiam wszystkich mieszkancow tego pożal sie Boże miasteczka 😛

harton
harton
7 lat temu

Na portalu Działoszyna już o tym dawno jest..

dumniezPajęczna
dumniezPajęczna
7 lat temu

Do „zdzialoszyna”
Kadra polski w pływaniu Klaudia Jura
Mistrz Polski teake woondo Marcin Szajkowski
Mistrz Polski w kolarstwie Czarek Bzdak
Wysokie wyniki drużyn siatkówki, piłki nożnej, pływania oraz innych grup działających na terenie Pajęczna.
Teraz idź i odetchnij trochę świeżym powietrzem, nie zachowuj się jak dziecko, któremu zabrano cukierka, Twoje podejście do zdrowej rywalizacji dwóch miast zaczyna być bardzo niezdrowe, a zarazem niesmaczne dla odbiorców.
Chwal swoje, nie poniżej innych 🙂

dumniezPajęczna
dumniezPajęczna
7 lat temu

Ps. KUBA, SERDECZNE GRATULUJĘ!

benek
benek
7 lat temu

ale co ty tlumaczysz kolego ,dzieciakowi z dzialoszyna jak widzisz ze chlop zaczyna dzien od przegladania twojego pajeczna 🙂 bo to jego jedyna rozrywka

racja
racja
odpowiedział na komentarz  benek
7 lat temu

Benek trafiłeś w sedno. Chłopaszek wchodzi tutaj chyba co dzień i próbuje pisać swoje mądrości. To tylko pokazuje, że ma ogromne kompleksy.
Jestem z Pajęczna ale mam wielu normalnych znajomych z Działoszyna.
Wydaje mi się, że wojna między tymi miejscowościami już dawno się zakończyła i tylko niektóre opóźnione w rozwoju osobniki tego jeszcze nie zauważyły.

ja
ja
7 lat temu

do „racja” dokladnie tak jak mowisz jestem z Pajeczna a mam wielu i to zajebistych kolegow z Dzialoszyna. Po drugie chlopaszek ma kompleksy chyba bo sam niczego nigdy nie zdobyl i zazdrosci. razem tworzymy powiat wiec wspierajmy sie a nie wojny tworzyc

men
men
7 lat temu

Victoria rządzi 🙂