R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoUroczyste ślubowanie klas pierwszych

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 w Pajęcznie złożyli ślubowanie. Ten dzień maluchy zapamiętają na całe życie.

Uroczystość odbyła się w środę 30 października. Uczniowie klas pierwszych przybyli ubrani w galowe stroje, a hala sportowa została odświętnie udekorowana. Wszystko to po to, aby ślubowanie wypadło jak najbardziej uroczyście.

Uczniowie powitali zaproszonych gości, w tym dyrektor Dorotę Jaskułę, wicedyrektor Agnieszkę Walaszczyk, burmistrza Pajęczna Piotr Mielczarka, przewodniczącego Rady Rodziców Michała Jasnego, inspektor ds. Oświaty Annę Stacherę, nauczycieli oraz rodziców.

Pierwszaki zaprezentowały się w krótkiej części artystycznej popisując się recytacją okolicznościowych wierszy i śpiewem piosenek. Ich występ był wystarczającym dowodem na potwierdzenie faktu, iż są one gotowe, aby przyjąć je do grona społeczności szkolnej. Akt ślubowania obył się w obecności sztandaru szkoły. Symbolicznego pasowania na uczniów dokonały dyrektor szkoły Dorota Jaskuła i zastępca dyrektora Agnieszka Walaszczyk.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
LOL
LOL
4 lat temu

Rok szkolny zaczął się we wrześniu a oni takie szopki odstawiają w listopadzie?

epaj@wp.pl
epaj@wp.pl
odpowiedział na komentarz  LOL
4 lat temu

Rok szkolny rozpoczał sie we wrzesniu ale to dopiero 1 klasa w której spotykaja sie rozne nowe dzieci. Mozliwosci dzieci nie pozwalaja na przygotowanie ich m.in nauka piosenek, wierszyków czy ukladów na przygotowanie uroczystosci w ciagu tygodnia, tylko kilka tygodni. zawsze slubowanie odbywalo sie we w pazdzierniku w roznych szkołach, przedszkolach maja pasowanie na przedszkolaka

Borys
Borys
4 lat temu

A gdzie nasza pani poseł ???? A sorki już po wyborach

Czas
Czas
4 lat temu

Jak ten czas leci pamięta się swoje dzieciństwo jak by to było wczoraj a na karku ma się już 40 lat. Dzieciństwo to najpiękniejszy okres życia! Normalnie łza się w oku kreci jak to życie przemija

Krzysztof
Krzysztof
4 lat temu

Radość maluchów.