R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatBurmistrz Działoszyna nagrodził młodych i zdolnych

Burmistrz Działoszyna nagrodził młodych i zdolnych

W czwartek 14 września Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn, Rafał Drab wraz z Sekretarzem Martą Gniecioszek oraz Dyrektorami i przedstawicielami placówek oświatowych spotkali się, aby uhonorować 238 młodych ludzi za ich wyjątkowe osiągnięcia zarówno w nauce, jak i w sporcie. 

Nagrody, które rozdano podczas uroczystego spotkania, to stypendia motywacyjne, które trafią w ręce wyjątkowo uzdolnionych uczniów. To gest, który ma za zadanie nie tylko nagrodzić dotychczasowe osiągnięcia, ale także zmotywować młodych ludzi do dalszego rozwoju i osiągania jeszcze większych sukcesów w przyszłości.

Podczas uroczystego wręczania stypendiów, Burmistrz Rafał Drab wyraził swoje uznanie i gratulacje dla nagrodzonych uczniów. W jego słowach można było wyczuć prawdziwą dumę z osiągnięć młodych ludzi.

– Serdecznie gratuluję ogromnej motywacji i wytrwałości w dążeniu do sukcesów. Życzę dalszych sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów, mając nadzieję, że trud i poświęcenie zaprocentują w przyszłości – mówił burmistrz Drab.

Stypendia motywacyjne były przyznawane zarówno za doskonałe wyniki w nauce, jak i za osiągnięcia sportowe – uwzględniając różnorodne talenty i pasje młodych ludzi. Kwota przeznaczona na stypendia motywacyjne to prawie 100 000 złotych, co pokazuje zaangażowanie władz miasta w rozwijanie talentów młodego pokolenia. To także zachęta dla innych młodych osób, by nieustannie dążyły do rozwoju swoich umiejętności i pasji.

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments