R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatCicha koalicja PiS i PO w powiecie pajęczańskim?

Cicha koalicja PiS i PO w powiecie pajęczańskim?

Tomasz Borgul został wybrany na stanowisko drugiego wiceprzewodniczącego w Radzie Powiatu Pajęczańskiego. Awans radnego budzi jednak wiele kontrowersji.

Ostatnie obrady radnych powiatowych przyniosły niespodziewaną zmianę w prezydium Rady Powiatu Pajęczańskiego. Po rozpoczęciu sesji radny Jacek Lewera z klubu EPJ zawnioskował o dodanie do porządku obrad podpunktu dotyczącego wyboru drugiego wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Pajęczańskiego. W głosowaniu niejawnym udział wzięło 17 radnych. 12 głosami za i 5 przeciw zdecydowano, że funkcja drugiego wiceprzewodniczącego przypadnie Tomaszowi Borgulowi.

Dla wielu obserwatorów lokalnego życia politycznego jest to duże zaskoczenie.
Zarówno Tomasz Borgul, jak i Jacek Lewera należą do klubu EPJ, jednak są aktywnymi członkami Platformy Obywatelskiej. Pojawiają się głosy, że doszło do cichej koalicji pomiędzy PO i mającym większość w radzie PiS. Radni odpierają jednak te zarzuty:

Nie weszliśmy w koalicję z PiS. W prezydium Rady Powiatu jest przedstawiciel PiS, PSL i tylko klub Radnych EPJ nie miał swojego reprezentanta. Zawsze przy okazji zmian osobowych w radzie zgłaszałem wniosek o wybór drugiego wiceprzewodniczącego. Jak do tej pory nie nie było akceptacji ze strony radnych. Dzisiaj radni zaakceptowali nasz wniosek i Tomasz Borgul został wiceprzewodniczącym – komentuje Jacek Lewera.

Dla Tomasza Borgula awans w radzie ma również wymiar finansowy. Radny powiatowy otrzymuje dietę w wysokości 1200 zł, jako przewodniczący może liczyć na ponad 2000 zł miesięcznie.

Pełniąc funkcję wiceprzewodniczące Rady Powiatu działam na rzecz
i reprezentuję cały powiat. Od początku kadencji staliśmy na stanowisku, że każdy klub powinien być reprezentowany w prezydium to jest tego konsekwencja – kwituje Tomasz Borgul.

Pajęczańskie PO nie wydało jeszcze oświadczenia w tej sprawie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy, że członkowie PO w powiecie pajęczańskim – delikatnie mówiąc – nie akceptują decyzji radnych. Na najbliższym zebraniu koła PO w powiecie będą chcieli usłyszeć wyjaśnienia od dwójki radnych.

Zmiany w prezydium podsumował radny Maksymilian Drab:
Uważam, że struktury pajęczańskiego PiSu weszły w układ koalicyjny z PO zapewne wcześniej dostając zielone światło na taki ruch. Jestem bardzo zaskoczony ich postępowaniem i takim układem politycznym. Zapytałem jednego z liderów pajęczańskiego PiSu dlaczego zdecydowali się wejść w koalicję z PO. Otrzymałem odpowiedź: „Dzisiaj my im dajemy stanowiska… jutro oni nam”. Dla mnie takie zachowanie jest nie do przyjęcia i odbieram to jako oszukiwanie wyborców.

 

R e k l a m a

106 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

106 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
2 lat temu

kur*a kur*ie głowy nie urwie

Last edited 2 lat temu by Wojtek
Wyborca
Wyborca
2 lat temu

Co można po takich osobach się spodziewać. To już nie samorząd tylko mafia

Konfederat
Konfederat
2 lat temu

A nie mówiłem 🤣 ojej jakie zaskoczenie

Kuń
Kuń
2 lat temu

A ja się nie dziwię ile można przy kuniach robić

Grześ
Grześ
2 lat temu

Chciałem tylko przypomnieć że pod panowaniem PIS zwolniono bez podania przyczyny wiele kompetentnych i wartościowych osób tylko po to aby powsadzać na te stanowiska swoich z legitymacją partyjną. Mierny, bierny ale wierny. Brak kwalifikacji i jakichkolwiek zasad moralnych. Aby przyjąć takie osoby trzeba było obniżyć wymogi kwalifikacyjne, zrezygnować z konkursów. Takiej czystki kadrowej żaden poprzedni rząd nie zrobił. Miałem nadzieje że dzisiejsza opozycja czegoś się w końcu nauczyła. Pomyliłem się. Ale nadal uważam że każda osoba która dostała pracę za popieranie tych rządów powinna zostać zwolniona i rozliczona. Trzeba będzie oczyścić każdy urząd, każdą instytucją z tej pisowskiej ośmiornicy. I… Więcej »

Banan
Banan
odpowiedział na komentarz  Grześ
2 lat temu

Taka ruda dycha to za co ma stanowisko? Za donoszenie i zlosliwosci i jeszcze inne dokonania.

Aldona
Aldona
odpowiedział na komentarz  Banan
2 lat temu

No te inne dokonania są najciekawsze.

Kajtek
Kajtek
odpowiedział na komentarz  Grześ
2 lat temu

Gratuluję takiego myślenia,twoje rozumowanie prowadzi do domowej wojny .Wstyd.

Kapral
Kapral
odpowiedział na komentarz  Kajtek
2 lat temu

Wojna jest nieunikniona, pisiorów normalnie od koryta się nie oderwie.

Oficer
Oficer
odpowiedział na komentarz  Kapral
2 lat temu

Na Ukrainę na wojnę jedź kapralino

Generał
Generał
odpowiedział na komentarz  Oficer
2 lat temu

Pojedziesz, pojedziesz. Twój Mateuszek już cię tam wyśle.

Pffff
Pffff
odpowiedział na komentarz  Kajtek
2 lat temu

Wstyd to jest pasożytować. Tak jak robią to wyznawcy PIS-U. Najlepiej nic nie robić i ciągnąć te wszystkie plusy. Tacy z Was patrioci. Gęba pełna frazesów , ale jak trzeba rano wstać do roboty , to już za ciężko.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Grześ
2 lat temu

A to ciekawe spostrzeżenie, tyle, że nie trafne. Pamiętamy, że Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Pajęczańskiej powstało za czasów PZPR i z ich członków. Obecnie w strukturach są ludzie z Samoobrony, SLD, PSL i inne pomazańce różnej maści czysto lewicowi. Jak spojrzeć na rady Powiatu Pajęczańskiego i Gminy Pajęczno, to widać, że to są ludzie ze Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Pajęczańskiej i o jakiej tu koalicji mowa?. Kto tu jest z PiS w radzie?. PiS Pajęczno został wydymany bez mydła.

Niwiscok
Niwiscok
2 lat temu

No. A radny od Kukiza wybitnym znawcom sceny politycznej jest,!!!!!!!!!!

Kawka
Kawka
2 lat temu

No i wszystko jasne. Koryta się trzymamy dno pogłębiamy. Druga Magdalenka. Tak wyglądają rządy od 1989 roku a głupi naród ich wybiera. Pisiory widzą że władza się kończy i się zabezpieczaja. Żadna partia nie była tak łapówkarska jak pis. Nagrany Kukiz wyłożył kawę na lawe. W powiecie to samo, samoobrona, psl, czerwoni rządzą. Aby kasa szła.

Pffff
Pffff
odpowiedział na komentarz  Kawka
2 lat temu

Dziadostwo. Boją się , żeby po przegranych wyborach do pierdla nie iść. W tym kraju nikt nikogo nie rozliczy za ten syf , jaki jest.

Radca
Radca
odpowiedział na komentarz  Pffff
2 lat temu

Jak się wybierze normalnych nie umoczonych ludzi to poprzedników się rozliczy, ale jak się znowu wybierze przekrętasów i złodziei to nic z tego nie będzie. Przypominam, że ten co służy złodziejom też jest winny. A przy okazji to posłanka Stąd zakończyła już sprawę karną za starostowanie?

Huny
Huny
odpowiedział na komentarz  Radca
2 lat temu

No jak tam z tym procesem posłanki, jest prawo i sprawiedliwość czy nie?

Zgaga
Zgaga
2 lat temu

To hybrydowe rządy w powiecie, aby przy korycie. Samoobrona, psl, sld itd.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Czas oddać głosy na zupełnie nowe osoby z nowymi pomysłami, bo tutaj oprócz dzielenia się stołkami i podwyższaniem diet i pensji starostów nic się nie dzieje.

Last edited 2 lat temu by Mieszkaniec
Robert
Robert
odpowiedział na komentarz  Mieszkaniec
2 lat temu

No i jeszcze szkodzą innym, donoszą, dawają zlecenia.

Gambor
Gambor
odpowiedział na komentarz  Robert
2 lat temu

Wiadomo kto to jest, jak np. ruda złośliwa dycha.

Aga
Aga
2 lat temu

Minimilian nie żartuj stary pisowcu

Zenon
Zenon
odpowiedział na komentarz  Aga
2 lat temu

Pisowce to złodzieje kradną wypłaty emerytury a sami doją.

obserwator
obserwator
2 lat temu

Minimilan teraz chyba pójdzie do Hołowni albo do Pisu bo jego ojciec chrzesny
nie ma szans zaistnieć.,po prostu skukizował się.

Zyziek
Zyziek
odpowiedział na komentarz  obserwator
2 lat temu

Po zawiazaniu koalicji pis PO w powiecie podobno Tusk ma przyjechać do Pajeczna. Oj to pisiorki pozakladaja koronkowe majtki na takie spotkanie. Na pewno ruda dycha.

Marek
Marek
odpowiedział na komentarz  Zyziek
2 lat temu

Znowu rogacz będzie musiał prać.

Kawka
Kawka
odpowiedział na komentarz  Zyziek
2 lat temu

Taka koalicja, to Tusk na pewno nie omieszka odwiedzić Pajęczna. Lokalni politycy to są tam gdzie władza i kasa. a to w samoobronie, sld, psl, pis a teraz szykują grunt do PO. Dalej głosujcie na nich i róbcie im dobrze a oni się śmieją i kasę doją.

Wyborca
Wyborca
2 lat temu

Widzieliście wczoraj, Poseł Beata Mateusiak- Pielucha zagłosowała przeciw ustawie lex Kaczyński, czyli pogrzebała swoje szanse na kolejną kadencję. Prezes okropnie wkurzony, posłanka już nic nie załatwi. To koniec lokalnej pisiarni. Może dlatego kumają się z PO aby zbałamucić ludzi i zostać przy korycie. Oj będą się wióry sypać. Nieudaczników za burtę.

Anetka
Anetka
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Kogo to obchodzi

Waldi
Waldi
odpowiedział na komentarz  Anetka
2 lat temu

Anetka ciebie to to powinno szczególnie obchodzić. Co to będzie jak posłanka straci wpływy? Nie wystarczy być Wielkim czytelnikiem Kulis.

Stanisław
Stanisław
odpowiedział na komentarz  Waldi
2 lat temu

Największa czytelniczka Kulis w regionie. Nikt jeszcze tyle nie kupił.

Brnard
Brnard
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Pielucha u Jarka ma już pozamiatane. Jej pretorianie są w kłopocie, i słusznie, bo niczego pozytywnego nie wnoszą, tylko szkodzą partii.

Jasia
Jasia
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Wg informacji z Nowogrodzkiej Jaro ma podobno dość Pieluchy, a to źle wróży na przyszłość w regionie dla pislandu.

Zenon
Zenon
odpowiedział na komentarz  Jasia
2 lat temu

Problemem w naszym kraju jest to, że wyborcy polityków nie monitorują ich pracy, nie śledzą co robią, jak głosują, jak ich praca wpływa na nasze życie. Rozliczanie przy urnie wyborczej to za mało. Jak się pojawia jakaś krytyka to zaraz ktoś mówi, że pomówienie. Polityk jest skazany na oceny, czasem na krytykę. To jest normalne. Kto się boi krytyki niech siedzi w domu na dupie i nie zawraca innym głowy.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Zenon
2 lat temu

Jak to nie monitorują polityków! Przecież ty zenuś podobno masz najlepszą donosicielkę – Rudą Dychę. A tak się chwalisz!!!!

Zenon
Zenon
odpowiedział na komentarz  MAP
2 lat temu

To prawda, że monitoruje totalnie, nawet moją rodzinę. To wyjątkowy złośliwiec. Uważajcie.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Zenon
2 lat temu

No a wcześniej pisałeś, że nie monitorują!!! Zmieniłeś zdanie? Jesteś z PO bo to do nich podobne.

Czech
Czech
2 lat temu

Kto odpowie za straty jakie poniesie Polska za Turów.? Dlaczego PIS w 2017 roku nie dostosował się do prawa – brak decyzji środowiskowej. Wiadomo kto wtedy rządził Gieksą, koleżka Pieluchy, która go wspierała. Kto zwróci te miliony? Pielucha co ty na to, jesteś prawa i sprawiedliwa czy nie? To skandal.

Znawca
Znawca
odpowiedział na komentarz  Czech
2 lat temu

Polska jeszcze zapłaci kary do tsue, dużo milionów. Brawo pis i pielucha. Katastrofa z tymi pisiorami. Kogo za to wsadza?

Hania
Hania
2 lat temu

Kasa czyni cuda i nawet można się sprzedać… .Wstyd

Zenon
Zenon
odpowiedział na komentarz  Hania
2 lat temu

Ruda dycha wie co to znaczy się sprzedać za kasę.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Zenon
2 lat temu

Ty Zenon masz już fobię na punkcie rudej.Weź człowieku umów się z nią albo co? albo już nie truj i nie męcz!!!!!

Zenon
Zenon
odpowiedział na komentarz  MAP
2 lat temu

Trzeba męczyć i innych ostrzegać przed wyjątkowym zlosliwcem i donosicielem.

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Zenon
2 lat temu

Aleś się uczepił jak pijany Zenek płotu!!!!

Bęben
Bęben
odpowiedział na komentarz  MAP
2 lat temu

Z rudą się umówić, podaj argumenty?

Dlaczego
Dlaczego
odpowiedział na komentarz  Bęben
2 lat temu

Ha ha ha

MAP
MAP
odpowiedział na komentarz  Bęben
2 lat temu

Właśnie po to!!!

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Zenon
2 lat temu

Wy to już macie jakieś obsesję albobwina rudej albo pieluchy .powinny was podać do sądu za pomówienia ja to robią niektórzy i byłby spokój

Alibaba
Alibaba
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

A kto to jest Ruda? 😂😂😂

Wielus
Wielus
odpowiedział na komentarz  Alibaba
2 lat temu

To jest ta złośliwa, szkodząca donosicielka. Nie udawaj że nie wiesz.

Lewy
Lewy
odpowiedział na komentarz  Wielus
2 lat temu

To wyjątkowa złośliwość w regionie. Uważajcie donosi na wszystkich. W PRL to był TW. PIS odziedziczył metody. Dla nich tylko kasa się liczy.

Prawy i sprawiedliwy
Prawy i sprawiedliwy
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Jeśli coś jest nieprawda czy pomowieniem to proszę bardzo. Przy okazji wiele spraw by ujrzało światło dziennie. Najlepiej byłoby zamknąć ludziom geby na kłódke i samemu doic. To wam się marzy Wyborco.

Wicek
Wicek
odpowiedział na komentarz  Prawy i sprawiedliwy
2 lat temu

Masz rację polityk nie powinien bać się krytyki. Prawdziwego polityka to wzmacnia, miernoty się boją i straszą.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Wicek
2 lat temu

Różnie bywa z tą krytyka .niektórzy się boją

Szymek
Szymek
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Jak się boją to znaczy, że mają coś na sumieniu. Człowiek prawy nie boi się krytyki.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Prawy i sprawiedliwy
2 lat temu

Nie .nie to mi się marzy .I tak jak piszesz jeśli masz coś do tych osób to pozwij ich złóż wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa oskarż o co chcesz a nie wylewasz żale na forum .To Nic nie zmieni

Damian
Damian
odpowiedział na komentarz  Wyborca
2 lat temu

Chyba żartujesz z tą prokuratura. Sprawa będzie wlokła się latami. Masz przykład ze sprawą karna poslanki za starostowanie. Idzie 9 rok i co. Jak nie było prawa i sprawiedliwości tak nie ma albo jest jeszcze gorzej.

Bęben
Bęben
odpowiedział na komentarz  Damian
2 lat temu

Rządy PIS sprawiają wrażenie normalności a jaka jest rzeczywistość niech ludzie ocenią

Yarek
Yarek
odpowiedział na komentarz  Bęben
2 lat temu

Tylko wrażenie i do siebie dojenie. Złodzieje wszechczasów.

Antek
Antek
odpowiedział na komentarz  Yarek
2 lat temu

Ale wiecie że jak PO wygra wybory to i tak nikt z Was (opozycja) nie znajdzie pracy w PGE Bełchatów ??
PISowców nie zwolnią więc nie cieszcie się…

Marcin
Marcin
odpowiedział na komentarz  Antek
2 lat temu

Prokuratura będzie miała dużo roboty jak na Śląsku.

Marian
Marian
odpowiedział na komentarz  Bęben
2 lat temu

Ludzie w większości to głupki i jest jak jest.

Becik
Becik
2 lat temu

PIS znowu załatwił Polskę w sprawie Turowa. Polacy zaplaca za dziadostwo rządzących. A rządzi PIS i wielmozna Pielucha.

Bill
Bill
2 lat temu

Kolejny raz bolszewicko rząd bohatersko zwalczył problem, który sam stworzył. Kosztowało nas to ponad 100 baniek
!

Generał gorniczy
Generał gorniczy
odpowiedział na komentarz  Bill
2 lat temu

A gdzie odszkodowanie dla gmin tutejszych z powodu szkód górniczych? Pielucha gdzie?

Becik
Becik
odpowiedział na komentarz  Generał gorniczy
2 lat temu

Przecież Pielucha jest Stąd jak było na plakatach a co teraz, szkody gmin w powiecie nie liczą się?

Marian
Marian
odpowiedział na komentarz  Bill
2 lat temu

Ruski ład i rajd szkodnika tysiąclecia trwa w najlepsze. Teraz frustrat docisnął gaz i pędzi z 38 milionami ludzi na pokładzie na ścianę lub jakieś drzewo. Jest na ścieżce?Zmieści się?
!

Pffff
Pffff
odpowiedział na komentarz  Bill
2 lat temu

Przez komunistów nie przystąpiliśmy do Planu Marshala , a pisiory już coś przebąkują że nie przystąpimy do europejskiego planu odbudowy. Zresztą pisiory to też komuchy. Popierają ich głównie emeryci , którzy żyli w tamtym ustroju i widocznie im tęskno.

Czerwony pis
Czerwony pis
odpowiedział na komentarz  Pffff
2 lat temu

Przecież czołówka pajęczańskich pisiorów to wypisz wymaluj czysta komuna. Popatrzcie z jakich czerwonych domów pochodzą.

Rudy ryjek
Rudy ryjek
2 lat temu

Najgorsze jest to, że wszystko wskazuje na to, że lokalny PIS ślizgiem przepływa do PO aby utrzymać się przy korycie. To pokazuje dziadostwo niby dobrej zmiany.

Diagnoza
Diagnoza
odpowiedział na komentarz  Rudy ryjek
2 lat temu

Pis się kończy to trzeba szukać nowego koryta.

Gimbał
Gimbał
odpowiedział na komentarz  Diagnoza
2 lat temu

Ruda dycha z samoobrony poprzez pis już płynie do PO. Aby koryto i kasa.

Bono
Bono
odpowiedział na komentarz  Gimbał
2 lat temu

Że też takich zdrajców ludzie wybierają.

Jasia
Jasia
2 lat temu

Ale notowania Pieluchy na Nowogrodzkiej lecą na łeb na szyję, oj w regionie żałoba.

Generał
Generał
2 lat temu

Oj to pis a w tym Pielucha załatwiły Polskę. KE nalicza kary w milionach. Gdzie są winni, bo są. A koleżka Pieluchy co rządził gieksą co na to? Poseł RP powinien pilnować interesów kraju. Tak ja to rozumiem.

Yaro
Yaro
odpowiedział na komentarz  Generał
2 lat temu

Ale musi być posłem a nie posłańcem, a to wielka różnica.

Czarek
Czarek
2 lat temu

No to do pracy. Stan dróg powiatowych przypomina te z lat słusznie minionych,wojewódzkich też. Wracamy do „normalności „.

Magda
Magda
odpowiedział na komentarz  Czarek
2 lat temu

Drogi powiatowe są w fatalnym stanie a co na to zarząd powiatu?

Gregory
Gregory
odpowiedział na komentarz  Czarek
2 lat temu

Z drogami powiatowymi to katastrofa. Za co ten zarząd bierze pieniądze?

Koryto
Koryto
2 lat temu

Widać, że pajęczański pis przesuwa się w stronę PO, aby zostać przy korycie.

Grześ
Grześ
odpowiedział na komentarz  Koryto
2 lat temu

Pajęczańskie PO powinno zrobić to co po wygranych wyborach zrobił PIS.
Kopnąć ich w dupę i zapomnieć o tych ludziach…

Michał
Michał
odpowiedział na komentarz  Grześ
2 lat temu

No i rozliczyć za te lody.

Rafaelo
Rafaelo
odpowiedział na komentarz  Michał
2 lat temu

No np główną lodziarę powiatową.

Mersi
Mersi
2 lat temu

Lokalny PIS zajmuje się sobą, przymila się do PO aby jakoś zostać przy korycie. Nie zajmują się sprawami ludzi, dziury na drogach totalne, cyberataki bo nie mają pojęcia ile kosztuje fachowiec i zabezpieczenie, wiedzą tylko ile samemu nadoić. Katastrofa.

Mieszkańcy
Mieszkańcy
4 miesięcy temu

Pamiętamy!

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Mieszkańcy
4 miesięcy temu

Czytaliście w Kulisach wywiad z Pielucha ? Widzicie jak ją polityka postarzała? Coś licho wygląda, może gnębi ją ludzka krzywda, a było tego trochę. Teraz narzeka na zaniedbany pałac a gdzie ona była jak starostowala, jak pis rządził 8 lat. Cieniutki ten wywiad, samo bajanie i omawianie ludzi. Kobito, ty się nie nadajesz na stanowiska które wymieniasz i które piastowalas. Ciebie interesuje tylko i wyłącznie kasa. Niczego dobrego nigdzie nie zrobiłaś. Narobiłaś tylko szkód, powiat zwracał 3 miliony. Teraz wybrali cię jeszcze twoje pisiory, a to jakaś pomyłka. Takie moje zdanie.

Zgaga
Zgaga
odpowiedział na komentarz  Wyborca
4 miesięcy temu

Ciąg dalszy pisowskiej patologi. Oni już się z tego nie wyleczą.

Yaro
Yaro
odpowiedział na komentarz  Zgaga
4 miesięcy temu

Myślę, że Kaczyński chce wprowadzenia stanu wyjątkowego, rozwiązania Sejmu, za rządów komisarycznych i nowych wyborów. Ludzie to człowiek chory, albo na głowę, albo na władzę.

tak
tak
odpowiedział na komentarz  Yaro
4 miesięcy temu

Kaczyński to w polskiej polityce największy szkodnik od 1989 roku. Szkodników niszczących państwo przez ostatnie trzydzieści lat było wielu, ale żaden nie ma takich „osiągnięć”, jak on. Dlaczego tak wiele miernot dochodzi do władzy w różnych partiach i dlaczego młodzi politycy tak szybko schodzą na manowce,?

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  tak
4 miesięcy temu

Jak Kaczyński to i Pielucha, trzymała z nim od porozumienia centrum ?

Bali na fali
Bali na fali
odpowiedział na komentarz  Wyborca
4 miesięcy temu

A jak tam jej proces karny, a może dudus ja ułaskawił? W pisie to norma.

Krzysiu
Krzysiu
odpowiedział na komentarz  Zgaga
4 miesięcy temu

Pisiorow trzeba wyrywać jak chwasty bo zniszczą i rozkradna do końca ten kraj.

Kret
Kret
odpowiedział na komentarz  Krzysiu
4 miesięcy temu

Kaczyński to prawdziwy wizjoner. Ostatnie wizje: Sejm nie istnieje, Wąsik i Kamiński są posłami, Macierewicz to szlachetny człowiek”

Kasa
Kasa
odpowiedział na komentarz  Kret
4 miesięcy temu

I pielucha istnieje.

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Kret
4 miesięcy temu

Kaczynski powinien byc odsuniety. Ktoś ma poglądy lewicowe, ktoś inny prawicowe, ludzie mają prawo do tego w co wierzą, ale do tej pory nikt nie nakręcił spirali nienawiści, wrogości, podejrzliwości jak ten dziadex. Ludzie mają serdecznie dość. będzie jakiś konsensus w narodzie jak odejdzie gość, który jedzie tylko i wyłącznie na negatywnych emocjach. w Polsce jest wielu sensownych ludzi, prawicowych czy lewicowych, którym jest nieobojętne w jakich warunkach będą żyć nasze wnuki. Ten gość myśli wyłącznie chorą wyobraźnią, pora wysłać go na emeryturę.

Lama
Lama
odpowiedział na komentarz  Wyborca
4 miesięcy temu

Tak samo jak pieluche i jej towarzyszy.

Sprawiedliwość
Sprawiedliwość
odpowiedział na komentarz  Wyborca
4 miesięcy temu

Cały pis powinien być odsuniety bo to patologia. Dorwali się do koryta dla kasy. Popatrzcie na tych pajeczanskich, kto z nich zrobił coś dla regionu, a ile dla siebie. Taka Marzena, Marcin, Karol, Marta, Agnieszka, Krzysztof, Mariusz, Marek , Piotr, Paweł, Aneta, Kamil, i inni. Trzeba ich dokładnie rozliczyć .

Nareszcie prawda
Nareszcie prawda
odpowiedział na komentarz  Sprawiedliwość
4 miesięcy temu

100% prawda.

tak
tak
odpowiedział na komentarz  Krzysiu
4 miesięcy temu

Dla przypomnienia, Pokora, praca, umiar. Oby nigdy nie wrócili do władzy.!
https://www.youtube.com/watch?v=KBvK8XsDGgE

wax
wax
4 miesięcy temu

Zgadzam się z przedmówcami,że Kaczyński to człowiek chory,bo opowiada brednie.Jechał cały czas na tej antyniemieckości i przegrał,teraz wyruszają w teren i znowu bredzi,że będziemy niemieckim landem.Rozsądni ludzie w pisie chyba też mają dosyć tego jego odjechania.Taki niby katolik a ciągle obraża innych ,wyzywa od gówniarzy/Kołodziejczyka w Sejmie/Tuska nazywa rudym,agentem,zdrajcą.Wszyscy już to olewają bo zdrowy na umyśle człowiek tak nie postępuje.Ich kandydat na prezydenta nie wejdzie do 2 tury niech dalej tak bredzi.

Bartek
Bartek
odpowiedział na komentarz  wax
4 miesięcy temu

Kaczynski bredzi tak samo jak pajeczanskie pisiory , tylko kasa i władza. Ale to koniec. Teraz trzeba odpowiadać za lody.

Kotek
Kotek
odpowiedział na komentarz  Bartek
4 miesięcy temu

No, Marek, Beata, Marzena, Marcin itd szykujcie się do odpowiedzi. Niedługo będziecie wezwaani do tablicy. Koniec zbiórki na tacę.

Wiejskie wiesci
Wiejskie wiesci
odpowiedział na komentarz  Kotek
4 miesięcy temu

Ale ta taca podobno ciężka, kładli grubo?

Ciekawy
Ciekawy
4 miesięcy temu

Trzeba odkopać sprawę zatrudnień przez pis, szczególnie w pge. Jak to sie odbywało, na jakich zasadach, czy zgodnie z regulaminem. Na mieście mówili, że trzeba było załatwić . Podobno pierwsza kadrową była działaczka pis, Marzena. Wszyscy wiemy w tej Polsce co znaczy słowo, załatwić. Jaki był ślad finansowy tych zabiegów? Czy dyrektor Marek miał w tym udzial? Czy posłanka stąd wiedziała co się dzieje w jej organizacji, czy coś z tym robiła? Jest jeszcze wiele pytań. Powinno się te sprawy wyjaśnić jeśli państwo jest normalne. Bo jak wiecie, są państwa normalne i inne.

Felicjan
Felicjan
odpowiedział na komentarz  Ciekawy
4 miesięcy temu

Za pisu państwo polskie było w kategorii innych. I to pisiorom bardzo pasowało. Doili na różne sposoby. Ciekawe kto zarządzał ta patologią w regionie? Komu to pasowało z imienia i nazwiska? Przyszedł czas sprawiedliwości i rozliczenia dziadostwa.