R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatFinał WOŚP w Pajęcznie

Finał WOŚP w Pajęcznie

Tegoroczny finał WOŚP był inny niż wszystkie. Jednak pomimo ograniczeń związanych z pandemią udało się zebrać kwotę ponad 74 tysięcy złotych.

Pajęczański finał WOŚP inaczej niż w latach ubiegłych odbywał się w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Pajęcznie. Z powodu aktualnych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa wydarzenie było transmitowane na żywo w internecie. Koncert finałowy prowadził duet – Monika Lewandowska oraz Paweł Usarek. Nagrane wcześniej występy artystyczne były przeplecione licytacjami przekazanych na orkiestrę przedmiotów oraz gadżetów. Najdrożej zlicytowano przejażdżkę zabytkowym Mercedesem z wiceburmistrzem Adamem Stacherą w roli szofera. Zwycięzcą licytacji za kwotę 1250 zł został Igor Powązka.

Imprezie towarzyszyły również aktywności na świeżym powietrzu. Uczestnicy spaceru z WOSP wyposażeni w mapę musieli odnaleźć 4 punkty na terenie Pajęczna. Gdzie czekali na nich wolontariusze z trudnymi pytaniami i zadaniami. Nie zabrakło modnego w tym sezonie zimowym morsowania. Natomiast biegacze uzbierali wspólnie ponad 250 km podczas Indywidualnego Biegu z Sercem.

W finale WOŚP brało udział aż 76 wolontariuszy z Pajęczna, Działoszyna, Siemkowic, Strzelec Wielkich, Nowej Brzeźnicy, Łękińska, Sulmierzyc, Lipnika, Rząśni, Dubidz, Prusicka, Makowisk. Łącznie zebrano ponad 74 tysięcy złotych co jest kwotą niższą niż w roku ubiegłym, jednak jak na warunki w jakich odbywała się zbiórka również imponującą. W tym roku pieniądze zebrane przez WOSP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Obojętny
Obojętny
3 lat temu

Super akcja

Janusz Maj
Janusz Maj
odpowiedział na komentarz  Obojętny
3 lat temu

A ile nakradl ten co pomywysall te zbiórki przez te 20 lat. Miliony miliony, widać kto go popiera tylkko TVN i lewaki i inni podobni i wola wszędzie a sam niech da, tylko skacze jak małpa w tych okularach. PiS daje chociaż ile się da. I dobrze z tymi mediami tez bo niemieckie są i żydowskie, a mówią ze będzie to na służbę zrowia i dzieci. Tylko polskie prawdę ci powiedzea niech żyje Polska niech żyje solidarność. Koniec z obcym kapitałem, powidzcie kto tyle dał co teraz? Ja mam 14 emeryturę a licze i na 15 bo grosze mi dawali… Więcej »

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  Janusz Maj
3 lat temu

Merytoryka robi wrażenie… A kto to jest ten lewak?

Janusz Maj
Janusz Maj
odpowiedział na komentarz  Elo
3 lat temu

Zdrajcy z POlski. Lewaki to ci opłacaniu z unii i Kremla co chcą zniszczy polskie. Pewnie jak Ty. Prawda wygra zobacz co te media puszczały wczoraj jaka nagondka na rząd itd widać kto ich finansuje

wlodek
wlodek
odpowiedział na komentarz  Janusz Maj
3 lat temu

Zbierali na diagnostykę GŁOWY to się panie Janie NA PEWNO PANU PRZYDA BO WIDAĆ ZE COŚ Z NIĄ NIE WPORZĄDKU

Elo
Elo
odpowiedział na komentarz  Janusz Maj
3 lat temu

Tęga głowa! Nikt nie przejrzał że się Kreml z Unią sprzysięgli by na potężną Polskę nagondke zorganizować! W pojedynkę ani Unia ani Kreml by Polsce rady nie dały, stond ta nagondka! I to jest cała Prawda!

Żaposław_x360_pl
Żaposław_x360_pl
odpowiedział na komentarz  Janusz Maj
3 lat temu

Panie Januszu, pan jesteś typowy beton światopoglądowy. Jeśli był pan kiedyś w jakimkolwiek szpitalu w Polsce to naklejki z serduszkami na sprzęcie medycznym są najlepszym dowodem na słuszność organizowania WOŚP. Pewnie marnuje czas odpisując panu bo widziałem inne pana niedorzeczne posty o jakimś uranie i czeczenach dlatego robię to ostatni raz…

Stach
Stach
odpowiedział na komentarz  Janusz Maj
3 lat temu

Chłopie, dowiedz się skąd się wziął ten rząd i czyje interesy reprezentuje. Tylko nie mów, że z wyborów bo to przykrywka.

Jop
Jop
odpowiedział na komentarz  Janusz Maj
3 lat temu

Zjedz snickersa i nos przy sobie karteczkę ze nie chcesz ze sprzętu wośp korzystać. Peace 🙂

MAP
MAP
3 lat temu

Pan burmistrz kazał zdjąć reklamy z ogrodzenia stadionu, bo za reklamę trzeba zapłacić, a czy za wynajęcie Miejskiego Ośrodka Kultury wpłynęła jakaś kwota z WOŚP?