Koronawirus. Wszyscy w powiecie pajęczańskim wyzdrowieli!

27

Bardzo dobre wiadomości płyną z dzisiejszego komunikatu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pajęcznie. Na terenie powiatu pajęczańskiego brak aktualnie osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pajęcznie wydał komunikat w którym podsumowano sytuację epidemiologiczną na dzień 15 maja godz.9:00. Wynika z niego, że  wszyscy mieszkańcy naszego powiatu wyzdrowieli, brak nowych zachorowań, a liczba osób objętych kwarantanną spada:

Liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową – 103
Liczba osób aktualnie objętych izolacją domową – 0
Liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 0
Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażeniem COVID-19 – 0
Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim – 0
Liczba ozdrowieńców – 11

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

27
Odpowiedz

avatar
9 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
ObserwatorAgnieszkaAnkaixmenMieszkaniec Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Pisiur
Pisiur

Powiat cudów

Pajęczak
Pajęczak

No po pisowsku.

państwo teoretyczne
państwo teoretyczne

POlityczne trolle to faktycznie chorzy psychopaci nie mogący żyć bez PiSu w najbliższych wyborach zagłosuję na Dudę to będzie wasz definitywny koniec i nic nie będziecie mieli do gadania lepiej niech wasza kandydatka Kidawa Błońska odda pieniądze za plakaty skoro uciekła przed kolejnym uPOkorzeniem

Kawka
Kawka

Dudoczopek.

Loki
Loki

PiS to stan umysłu. Może tłumaczyć całymi godzinami nie pomoże. Dopiero jak im Morawiecki z Kaczka dyktatorem zabiorą żarcie wtedy się obudzą. Ale będzie za późno wtedy spełnia się słowa Korwina na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści…😀

Pajęczak
Pajęczak

Niech wasz Sasin odda 20 milionów za nieprawnie drukowane karty wyborcze. To, sprawa maseczek widać jaki PiS jest bezprawny i niesprawiedliwy. Natychmiast powinni zlodzieji zamykać. W naszym regionie podobnie.

państwo teoretyczne
państwo teoretyczne

A Kichawa za plakaty

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Jak by pani nie zrezygnowała to nie trzeba było by zmieniać kart. Jaka partia tacy kandydaci. A szef były i obecny nie lepsi. Mądrale.

Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu

Czy mniejsza ilosc osob objetych kwarantanna, ma zwiazek z zaprzestaniem przez sanepid obejmowania kwarantanna przyjezdzajacych zza granicy?
Czy sanepid ma pod nadzorem tylko osoby z kontaktu?

jaty
jaty

Na stronie RZW są inne dane

Obiektywny
Obiektywny

Gołym okiem od dawna widać, na jakich zasadach powstają te komunikaty. Pracownicy to tez osobny temat. Ci co zarażali musieli szybko wyzdrowieć. Za dużo szumu. I pozować nie można do zacnych inicjatyw, bo się ludzie czepiają.

Www
Www

Sedno sprawy. Kwarantanna trwa dwa tygodnie, ale nie dla tych, którzy pozują do zdjęć.

Loki
Loki

Mówiłem że PiS da nam wolność 😌

Energetyczny
Energetyczny

Nasza posłanka organizuje podobno drużynę do budowy elektrowni atomowej. Prezesa zainstalowała, nauczyciel czeka na stanowisko. Jak ktoś czuje w sobie energię atomową niech zabiega o stanowisko. Kasa wielka. Może Pajęczno znowu zasłynie i zbuduje elektrownię atomową. Fachowców ma przednich.

Energe
Energe

Kochana posłanko, trzymaj tak dalej. Złoczew zbudowany to i z elektrownią atomową dasz radę. Masz świetnych pomocników.

Ołówek
Ołówek

Rzeczywiście w atomie kasa wielka. Za poprzedników taki Grad, poplecznik Tuska, co miesiąc inkasował po 100 000 zł wypłaty za “budowę” elektrowni atomowej, a do dziś nawet łopata w ziemie nie wbita. Donald pewnie też nie wiedział, że to lipa była 🙂

Ktoś
Ktoś

Pamiętam kiedyś spotkanie z posłanką Beatą, było to gdzieś około 2012-2013 roku kiedy to wypominała PO utrzymanie spółki Energetyka Jądrowa i kasowanie wielkiej kasy za nic. A teraz przez te lata rządzenia nic w temacie nie zrobiła, więcej teraz obsadza ja swoimi ludźmi. Dobre co. Wychodzi na to że zajmowanie się energetyką jest tylko i wyłącznie po to aby zdoic kasę, oczywiście do prywatnej kabzy. To musi być rozliczone.

Cyrus
Cyrus

Oj tam, oj tam. Pieluchowcy zbudowali rondo to i elektrownię atomową zbudują.

Wolski
Wolski

A jakie stanowisko planują naczelnej sygnalistce, bo przecież w tak poważnej firmie ktoś to musi obserwować i meldować.

Aneta
Aneta

Może tam będzie dyrektorem ekonomicznym, w elektrowni nie wyszło to kto wie.

Ołówek
Ołówek

Masz rację. Z tym rondem to był strzał w dziesiątkę. Wyjechać teraz z Wiśniowej to dosłownie bajka. Poprzednikom nawet na myśl nie przyszło, żeby ułatwić mieszkańcom powiatu poruszanie się po tym skrzyżowaniu. Wychodzi na to, że kasę brali tylko za chrząkanie odbytnicą w stołki za przeproszeniem. Tyle lat dziadek bez wizji był starostą tego powiatu. Ech. Stracony to był czas.

kredka
kredka

Nie zapominaj że to dziadek pierdzacy w stołek zapoczatkowal i za jego kadencji tworzyli plany rozbudowy tej drogi i budowy ronda

Adaś
Adaś

Rondo to powstało dzięki PSL owi. Od byłego starosty zaczynając na obecnym wicestaroscie kończąc. Pisiory same nie daliby rady, one nie kumate, tylko kasę na kontach liczą.

ixmen
ixmen

Tylko obecny wicestarosta i jeden radny to na PSL się wypioł. A czy to jego zasługa to …?

Anka
Anka

Słychajac wywiadów i oglądając fotografie z inwestycji drogowych odnosze wrażenie że wicestarosta Paweł jest wielkim budowniczym naszego powiatu. Sam się potrafi docenić i dowartościować, tylko ja, ja i ja.

Agnieszka
Agnieszka

To tylko przykrywka w środku to czysty PSL.

Obserwator
Obserwator

Przecież w pajęczańskim PiS to sama zbieranina, PZPR, samoobrona, PSL, platforma, SLD. Ich łączy jeden punkt programu, KASA, reszta to pic na wodę, z posłanką na czele