Maseczki, rękawiczki i płyn do dezynfekcji dla mieszkańców Gminy Sulmierzyce

26

Wójt Gabriel Orzeszek zadbał o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Sulmierzyce, każdy dostanie maseczkę ochronną wielorazowego użytku, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców wójt Gminy Sulmierzyce podjął decyzję o zakupie i przekazaniu maseczek ochronnych. Od czwartku 16 kwietnia zostaje wprowadzony obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Dlatego gmina Sulmierzyce zakupiła maski ochronne wielorazowego użytku dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowo zostanie zakupiony i rozdystrybuowany płyn do dezynfekcji (bańka 5l) oraz paczka jednorazowych rękawiczek. Taki zestaw zostanie przekazany każdej rodzinie w gminie Sulmierzyce. Informacje o sposobie dystrybucji zostaną ogłoszone zaraz po Świętach Wielkiej Nocy.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

26
Odpowiedz

avatar
9 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
WolskiArielEpjAnetaEkonomiczny Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Pawelmonter1@interia.eu
Pawelmonter1@interia.eu

Brawo

Przemek
Przemek

Ciekawe czy Pajęczno się jako popisze 😐. Bo kupić jest bardzo ciężko , a bez tego ani rusz 😕

Sasiad
Sasiad

Myślę że z takim poparciem i znajomościami problemu nie będzie.

Ania
Ania

Pajęczno na stronie umieściło instrukcję jak zakładać maseczki 😂😂😂jak już sobie kupicie to poczytajcie 😂😂😂

Tomek
Tomek

Jak by Pajęczno miało taki budżet jak Sulmierzyce czy Rząśnia to można było by się pokazać.

Sulmierzyce
Sulmierzyce

Brawo, dziękujemy za instrukcje. Pozdrawiamy.

Ja to ja
Ja to ja

Myślę że trzeba poszukać i się znajdzie tylko musisz chcieć bo w sklepach są maseczki,płyn, rękawiczkami jest mały problem ale można posukać i nie skąpić na zdrowiu.

lord
lord

dobrze ze mamy takiego wójta co mysli do przodu

Normalni
Normalni

O złośliwce z pajęczańskiego PiS minusuja, nawet w Wielką Sobotę. Pomimo to pozdrawiamy. Przemyślcie co nieco.

lord
lord

dobrze ze mamy takiego wujta plus dla gminy i całej załogi

Z sumierzyc
Z sumierzyc

Wójt Rzasni kupiłby o i Sulmierzycki wójt musiał kupić bo by go mieszkańcy zlinczowali, obie gminy kasę mają. Mimo wszystko pozytywnie. Zdrowia dla wsxystkich bez wyjątku.

SULMIERZYCAK
SULMIERZYCAK

Nic nie musiał , moze u ciebie człowieku w domu cie linczuja za cos co musisz zrobic a nie robisz .Społeczenstwo naszej Gminy jest odpowiedzialne i potrafi o Siebie zadbac wraz z Włodarzami naszej Gminy od i cała filozofija

Ariel
Ariel

Rząśnia dała przykład –to te z Sulmierzyc my też tak zrobimy hi hi wiocha

Jacek 2
Jacek 2

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców wójt Gminy Sulmierzyce podjął decyzję o zakupie i przekazaniu maseczek ochronnych. Od czwartku 16 kwietnia zostaje wprowadzony obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Dlatego gmina Sulmierzyce zakupiła maski ochronne wielorazowego użytku dla wszystkich mieszkańców. Rozumiem że gdyby nie obowiązek zakrywania nosa i ust wójt gminy sulmierzyce nie zakupił by wszystkim te rzeczy jak wójt gminy rząśnia maski przed tym obowiązkiem 😂😂

Znawca
Znawca

Załatwiane i zamówione były gdy nie było jeszcze mowy o obowiązku noszenia.

SULMIERZYCAK
SULMIERZYCAK

Zle człowieku rozumujesz , idz do zródła informacji i tam kompetente osoby ci wytłumacza kiedy taka akcja była juz podjeta w jakim terminie

Pisiur
Pisiur

Jacek placek hahahahhahah wsiowy gupek. Widząc co się dzieje na rynku musieli te maseczki zamówić conajmniej tydzień temu. Przecież to ani nie sto ani nie tysiąc a ponad 4 tys jak dla całej gminy

Jacek 2
Jacek 2

Nie wyzywaj innych ty psiuru

Jacek 2
Jacek 2

chodzi mi tylko o te dwa zdania : od czwartku 16 kwietnia zostaje wprowadzony obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Dlatego gmina Sulmierzyce zakupiła maski ochrone skoro zamuwione zostały tydzień temu to dlaczego pisze że od 16 kwietnia jest obowiązek dlatego gmina Sulmierzyce zakupiła maski ochronne czemu pisze dlatego ? czyli że gdyby nie było obowiązku to by nie było masek koniec kropka .

Wolski
Wolski

A czy kaczuszki już oskubane, dowiezione na Smykowizne?

adam m
adam m

e tam

Ekonomiczny
Ekonomiczny

Dowiezione, dowiezione, jak zawsze. Jakże by inaczej. Stanowisko zobowiązuje.

Aneta
Aneta

Gabi się naskubal ale robotę dostał.

Wolski
Wolski

Kaczuszki to kaczuszki, robią robotę, a jeszcze jak zrobią dyrektora.

adam m
adam m

brawo brawo sulmierzyce inni niech sie ucza od dobrego gospodarza

Epj
Epj

To mieszkańców jednej z bogatszych gmin nie stac na maseczki???nie przesadzajmy .wszystkiego nauczeni za darmo za darmo co bedzie jak juz kopalni nie bedzie i funduszy zabraknie pomra z glodu bo gmina nie da załosne