Pożar na składowisku śmieci pod Pajęcznem

29

Sześć zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru jaki w sobotę wczesnym rankiem wybuchł na składowisku odpadów w Dylowie A pod Pajęcznem.

Pożar na składowisku śmieci w Dylowie A pod Pajęcznem zgłoszono służbom ratowniczym w sobotę 11 kwietnia około godziny 4:55. Na miejsce zdarzenia szybko dotarły okoliczne zastępy straży pożarnej oraz policja. Okazało się, że zapaliła się niewielka część składowanych odpadów. Akcja gaśnicza przebiegła sprawnie i pożar szybko został opanowany. W gaszeniu pożaru brało udział 6 zastępów straży pożarnej (PSP Pajęczno x2, OSP KSRG Siemkowice x2, OSP KSRG Działoszyn x1, OSP KSRG Makowiska x1).

fot.: OSP Siemkowice

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

29
Odpowiedz

avatar
12 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
KrzysztofAniaKrzysztofZamyślonaBecik Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
z...
z...

pewnie znowu ktoś bardzo mądry wrzucił jeszcze ciepły popiół do pojemnika….

zły
zły

obstawiam, że tych śmieci jest tyle, że nie są w stanie tego przetworzyć i taniej jest to po prostu spalić. skąd niby w zeszłym roku było tyle przypadków pożarów na wysypiskach? skupujemy śmieci i niebezpieczne odpady z państw ościennych, to wszystko się kumuluje i w efekcie dochodzi do pożarów.
to wysypisko truje cały powiat!

Tom
Tom

No też lepiej było palić na podwórkach i straży nie wzywać. Tak to jest jak za dużo ludziom koszy dali i każdy nie wie co do którego 😁

Tom
Tom

mafia się pozbywa śmieci z belchatowa

Ja to ja
Ja to ja

Ciepły popiół nie stopiło kosza i po kilkunastu godzinach na śmietnisku się zapaliło😄brawo Ty

balthazar
balthazar

naiwny,jak dziecko! UMYŚLNE PODPALENIE na 100%-o 5-Rano jak są przymrozki SAMOZAPŁÓN???

Johny
Johny

Taka jest właśnie inteligencja ludzi. Wziąć się w końcu za segregacje. Większość ludzi wyrzuca średnią i małą elektronikę a także zabawki z akumulatorkami i bateriami do kosza i później są tego efekty. Do tego brak opadów w ostatnim czasie i samozapłon gotowy. Po za tym żeby pożar miał wpływ na ilość to musiałoby się palić z tydzień. Brawo za szybką reakcję i sprawną akcję.

Zenek krul disko
Zenek krul disko

Tak się utylizuje! Biorą przykład od innych z Pajęczna

balthazar
balthazar

CICHO,SPRAWNIE I WYDAJNIE!!!

Becik
Becik

Śmieci się palą bo się mają palić. Dopóki będzie kasa za przyjmowanie a nie za utylizację i przetwarzanie to tak będzie. To proste jak budowa cepa. Ale rząd nic z tym nie robi, co świadczy że nie chce robić. Jak chce to zmienia prawo w jedną noc. Może mają w tym pseudo biznesie jakiś udział? Serdeczny kolega tutejszych pisiorow z Pieluchą na czele, nijaki Sławomir Z jest pierwszorzędnym fachowcem w tej dziedzinie.

Perkun
Perkun

Chyba nawet Sławomir Z. ma jakiś proces karny w tej sprawie, ale pewnie skończy się wiadomo jak…

Jaki taki
Jaki taki

Tak jak proces Pieluchy za starostowanie. To chory kraj i prawo i sprawiedliwość się szybko oddała.

Mateusz
Mateusz

Podpalili prywaciarze

Gosc
Gosc

To sie nazywa składowanie w chmurze

Jan
Jan

Dobre, pozdrawiam.

Aneta
Aneta

No po pisowsku, oni są już na innym etapie.

Strażak
Strażak

Wszystko ok. Tylko OSP Makowiska. Taka prośba. Nastepnym razem chyba nie ma potrzeby o godz 5.40 błądzić po Pajecznie, szukając drogi na skladowisko odpadów z włączonymi sygnałami dzwiekowymi. Ruch zerowy o tej godzinie. A pół miasteczka przez to nie śpi. Wielki szacunek dla Was chłopaki. Ale to taka mala uwaga 😉.

Adam
Adam

Jestem członkiem OSP Makowiska i brałem bezpośredni udział w tej akcji, mało tego byłem dowódca więc ja decydowałem co i kiedy będzie włączone. Od wyjazdu z remizy do dojazdu na miejsce były używane tylko i wyłącznie sygnały świetlne ponieważ bierzemy pod uwagę która jest godzina. Warto zapytać OSP Działoszyn kto jeździ i robi tyle hałasu 🙂

pajencok
pajencok

I tu jest twój błąd. Nawet nie przyznawaj się że jechałeś na jednym sygnale.

ramzes
ramzes

zastanawiam sie kiedy władza Działoszyna zacznie wywozić odpady z PSZOK z cmentarnej, i kto z braci strażaków dał pozwolenie na składowanie takiej ilości śmieci,
takie modne te ????????????????

pajencok
pajencok

Zgadnij. Twój idol Dare

Radca
Radca

Niech mi ktoś powie dlaczego PiS omija temat śmieci i nic w temacie nie chcą robić, co mają układ?

Generał górnicza
Generał górnicza

Pamiętacie pierwszorzędnego fachowca od odpadów z Zawidowa, wielkiego kolegę Pieluchy, Marka, Kowalskiej? To takie towarzystwo i jak może być inaczej.

Becik
Becik

Wychodzi na to że pieluchowcy to pierwszorzedni fachowcy od śmieci i odpadów. Koleżka Sławomir ich nauczył .

Becik
Becik

Dopóki ludzie nie zrozumieją że obecna władza czyli PiS z tematem śmieci i odpadów nie chce nic zrobić to będzie kicha. Jak coś chcą zrobić to robią to w jedną noc. Trzymajcie się Pieluchy to będziecie bulic za śmieci i wąchać smród z odpadów.

Zamyślona
Zamyślona

Dobrze, że inne partie, kiedykolwiek się tym interesowały. To jest śmieszne, zrzucać wszystkie winy na jedną partię. Szkoda, że nikt nie pamięta już jak to były prywatne karetki od kogoś z rodziny Pani Kopacz. Po Pajecznie z GPS jeździli i na ulicę obok nie mogli trafić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nic nigdy nie było i nie będzie zero-jedynkowe.

Krzysztof
Krzysztof

Miała być dobra zmiana, ludzie w to. uwierzyli, a wyszła kicha jak zawsze. PiS oszukał ludzi
Pielucha za tym stoi.

Ania
Ania

Za tą kasę co biorą za śmieci w Powiecie Pajęczańskim, śmiało można by transportować na śmietnisko do np Białegostoku, pomyślnie na logikę jak potrafią je przywieź z końca Polski na nasze śmietnisko to dlaczego od nas bierze się tyle kasy za śmieci (????) To jest bardzo zorganizowana grupa p…….. i nikt z tym nic nie robi,(????) Straszne ale prawdziwe. Ustawa śmieciowa kryje brudne inte….

Krzysztof
Krzysztof

Problem śmieci, to problem PiS.