R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatMikołajkowy festyn charytatywny

Mikołajkowy festyn charytatywny

W najbliższą niedzielę 4 grudnia w Hali Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej w Pajęcznie odbędzie się „Mikołajkowy festyn charytatywny”. Dochód z imprezy zostanie przekazany na wsparcie Jasia Czarneckiego z Pajęczno, który choruje na SMA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
1 rok temu

Jestem pod ogromnym wrażeniem , że wszyscy zaangażowali się w walkę o zdrowie Jasia. Miło się czyta, że tyle akcji, tyle imprez dla tego małego bohatera.
Dużo zdrowia, wspieram i trzymam kciuki

Pablo
Pablo
odpowiedział na komentarz  ktoś nie stąd
1 rok temu

Też jestem pełen podziwu, ale c..j mnie strzela, że w ogóle muszą te pieniądze zbierać. W Polsce od zawsze wywala się miliardy zł rocznie w błoto, a nie ma na lek ratujący życie.

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
1 rok temu

Tak się zastanawiam nad tymi minusami pod komentarzami na temat pomocy dla Jasia. Naprawdę nie rozumiem Twojej postawy – nie chcesz nie pomagaj, ale nie krytykuj bo to tak odbieram. Jeśli masz odwagę minusować to miej też odwagę uzasadnić czym się kierujesz. Pomaganie czyni nas lepszych ludzi. To że odmówisz sobie ciastka , czekolady jakiejś przyjemności, a te pieniążki wpłacisz na pomoc potrzebującym to ci nie ubędzie, a może uratuje komuś życie.

Jaa
Jaa
1 rok temu

Będzie może jakieś info ile udało się na festynie zebrać na wsparcie dla Jasia? Zainteresowanie chyba było spore… Przynajmniej do meczu, bo później już nie wiem 😉