R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatNiesamowity występ 13-latki z Raciszyna

Niesamowity występ 13-latki z Raciszyna

Magda Maciołek jest nową uczestniczką programu talent-show The Voice Kids. Występ 13-latki z Raciszyn zachwycił jurorów.

W sobotę 26 lutego na antenie TVP 2 wystartowała piąta edycja The Voice Kids. W programie młodzi uczestnicy prezentują swoje niebywałe umiejętności wokalne. Jedną z uczestniczek jest 13-latka z Raciszyna Magda Maciołek. Dziewczynka zachwyciła publiczność wykonaniem piosenki Scarlett z repertuaru LemON.

Niesamowity talent młodej wokalistki sprawił, że walczyła o nią cała trójka jurorów. Magda musiała więc podjąć decyzję w drużynie, którego z jurorów będzie kontynuowała przygodę w programie. Ostatecznie zdecydowała, że dołączy do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Magda pochodzi z Raciszyna. Ma 13-lat i uczęszcza do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej. To podopieczna Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Działoszynie. Obecnie uczy się śpiewu w Szkole Muzycznej „Talent” w Kłobucku. Jej niewątpliwy talent i osiągane sukcesy zostały dostrzeżone już w ubiegłym roku, burmistrz Działoszyna nagrodził dziewczynkę za promocję Miasta i Gminy Działoszyn w kraju i zagranicą.

fot.: Archiwum wokalistki

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
kaj@wp.pl
kaj@wp.pl
2 lat temu

Super występ 😘😘😘

Xyz
Xyz
2 lat temu

Piękny głos! Trzymamy kciuki!

Piotr
Piotr
2 lat temu

Brawo trzymam kciuki 👏