Tłumy na pikniku w Rząśni [ZDJĘCIA]

14

Zawody sportowe, zabawy z animatorami czy wesołe miasteczko to tylko część atrakcji jakie czekały na odwiedzających „Piknik Integracyjny w Rząśni”.

Impreza zorganizowana przez Gminę Rząśnia, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz LKS Czarni Rząśnia przyciągnęła tłumy gości. Kompleks sportowo-rekreacyjny w Rząśni wypełnił się rodzinami, które aktywnie chciały spędzić niedzielne popołudnie. Piknik Integracyjny połączony był z gminnym Dniem Dziecka, więc szczególnie obfitował w atrakcje dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rodzinne zawody sportowe tj. przeciąganie liny, skok w dal, biegi, wieszanie prania na czas oraz konkurencji „strong men” dla najsilniejszych. Zmaganiom towarzyszyły ogromne emocje, ponieważ oprócz samej satysfakcji ze zwycięstwa na najmłodszych czekało wiele atrakcyjnych nagród oraz pamiątkowe medale. Nagrody oraz dyplomy wręczył Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk.

Po zakończeniu sportowych zmagań wszyscy mogli podładować energię podczas darmowego poczęstunku, dla każdego przygotowano smaczne zapiekanki i coś na ząb. Organizatorzy zadbali także o ogromny dmuchany plac zabaw i animatorów zabaw dla najmłodszych. W pikniku uczestniczyły również jednostki Ochotniczych Straż Pożarnych z terenu gminy, które zaprezentowały swoje samochody bojowe i ich wyposażenie. Ochotnicza Straż Pożarna w Rząśni zasymulowała akcję ratowania osoby uwięzionej w samochodzie podczas wypadku oraz zaprezentowała formy gaszenia ognia z użyciem wody, piany i gaśnic. Dla najmłodszych Ochotnicy z Rząśni przygotowali konkursy z użyciem sprzętu strażackiego oraz nagrody i upominki.

Niewątpliwe imprezę należy uznać za bardzo udaną, o czym świadczyć mogły zadowolone buzie dzieciaków. Zabawa trwała do późnego popołudnia i stała się miejscem, mile spędzonego czasu całych rodzin.

fot.: Marcin Baran, UG w Rząśni

guest
14 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
2 lat temu

Zapomniano dodać, że artykuł sponsorowany ?

Pno
Pno
2 lat temu

Jak jest sponsorowany to pojawia się takie info chyba? Ten wygląda ok. Poza tym w sponsorowanych nie można komentować często. To zwykły art.

Kasia
Kasia
2 lat temu

Wspaniała impreza! Brawo Rząśnia!

kasia 2
kasia 2
odpowiedział na komentarz  Kasia
2 lat temu

bo w Pajęcznie to taka lipa była dla tych dzieci:( wstyd

SportowcyPowiatu
SportowcyPowiatu
2 lat temu

100 osób łącznie z obsługą czyli tak się bawi urząd gminy

Nazwa
Nazwa
odpowiedział na komentarz  SportowcyPowiatu
2 lat temu

Że co? Ty tam byłeś? Doskonała impreza. Oby więcej takich!

Poldek
Poldek
odpowiedział na komentarz  SportowcyPowiatu
2 lat temu

masz rację w pajecznie było tyle osób!

marianna
marianna
2 lat temu

No byłam, widziałam i faktycznie gigantyczne tłumy 30 dzieciaków przed dmuchanym placem zabaw i śmietanka ugim. i co roku to samo siatkówka plażowa i zabawy z natchnionymi wuefistami.

lidka
lidka
2 lat temu

Co ta za dyskusja? Tu były dzieci zadowolone i tu były zadwolone. ja was pogodze zakompleksione rząśnioki i pejęcoki. Najlepiej było w Działoszynie:-)

Kamieni Kupa w Rzasni
Kamieni Kupa w Rzasni
2 lat temu

haha jakim trzeba byc idiotom zeby pisac ze byly tlumy ,odliczcyc obsluge i spasionych urzednikow plus gruby misiek to zostanie 30 osob

?!?
?!?
odpowiedział na komentarz  Kamieni Kupa w Rzasni
2 lat temu

A kto to taki ten jakiś ”gruby misiek”

Emil
Emil
odpowiedział na komentarz  ?!?
2 lat temu

No ten od Pieluchy

Zetka
Zetka
odpowiedział na komentarz  Kamieni Kupa w Rzasni
2 lat temu

“Zły ten ptak, co własne gniazdo kala”- oj Efka nie pomoże Kamieni Kupa, twoje błędy cię demaskują.

Mig
Mig
2 lat temu

Kamieni Kupa jestem ciekawy jaki ty jesteś czy jesteś taki idealny . Nie ocenia się ludzi po wyglądzie, a tak w ogóle to co by nie zrobił to zawsze ludzia nic nie pasuje .